دکتر پریسا نخعی / بهترین جراح پتوز پلک در شریعتی
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

بهترین جراح پتوز پلک در شریعتی

یکی از مهم ترین جراحی هایی که در دسته جراحی های زیبایی قرار می گیرد و این روزها از سوی آمار قابل توجهی از زنان و مردان مورد استقبال قرار گرفته است، جراحی پتوز یا افتادگی پلک می باشد.

جراحی پتوز یا افتادگی پلک به منظور بهبود وضعیت ظاهری چشم ها و افزایش میدان دید افراد انجام می گیرد.

از مهم ترین دغدغه هایی که علاقه مندان به جراحی پتوز پلک دارند این است که کدام پزشک، بهترین جراح پتوز پلک می باشد و آیا می تواند بهترین نتیجه را برای افراد حاصل کند یا خیر؟

در ادامه به مهم ترین ویژگی ها و ضروری ترین اقداماتی که بهترین جراح پتوز پلک انجام می دهد خواهیم پرداخت.

بهترین جراح پتوز پلک در شریعتی

مهم ترین اقداماتی که بهترین جراح پتوز پلک انجام می دهد، کدام است؟

زمانی که شما برای انجام جراحی پتوز پلک اقدام می کنید اولین اقدامی که جراح پتوز پلک انجام می دهد این است که معاینات دقیقی انجام می دهد تا وضعیت چشمان شما به درستی بررسی شود.

بعد از اینکه نواحی مختلف چشم ها و پلک ها بررسی شد، پزشک، در زمینه جراحی با شما صحبت خواهد کرد و از برنامه هایی که برای روند جراحی پیش بینی کرده است شما را آگاه می کند.

در روند جلساتی که به این مسائل می گذرد پزشک تلاش می کند که از خواسته های شما آگاه شود و آن هایی که امکانپذیر باشد، در روند جراحی جای می دهد.

در نهایت پزشک تلاش می کند که شما را از نتیجه جراحی با خبر کند تا بعد از آن احساس نکنید که نتیجه با انتظارات شما فاصله داشته است.

بعد از اینکه جراحی انجام شد پزشک در تمام دوران بهبودی باید تلاش کند که در کنار شما باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل لازم است که به پزشک خود اطلاع دهید و با توصیه های وی، اقدامات لازم برای رفع مشکل پیش آمده را انجام دهید.

بهترین جراح پتوز پلک تمام مراقبت های لازم را به شما گوشزد خواهد کرد تا نتیجه جراحی با موفقیت به اتمام برسد.

ویژگی های بهترین جراح پتوز پلک

مهم ترین ویژگی هایی که بهترین جراح پتوز پلک باید داشته باشد، از این قرار است:

  • آگاهی عمیق و تخصصی از تئوری هایی که در زمینه جراحی پتوز پلک وجود دارد. این آگاهی می تواند در روند جراحی تا حد زیادی به پزشک کمک نماید.
  • تجربه و مهارت در بکارگیری دانش تئوریک در طول روند جراحی؛ در واقع تا زمانی که تخصص و آگاهی صرفا در حد دانش است، نمی توان به موفقیت نتیجه جراحی امید داشت. از این رو بهترین جراح پتوز پلک علاوه بر اینکه از دانش نوین و تکنیک های مدرن آگاه است، توانایی های لازم را برای بکار بستن آن ها نیز دارد.
  • توانمندی در جراحی های پیچیده و دشوار پتوز پلک؛ گاهی برخی از جراحی های پتوز پلک بسیار پیچیده است و صرفا بهترین جراح پتوز پلک می تواند از پس آن برآید.
  • برخورداری از کارنامه کاری قابل دفاع و سابقه فعالیت های جراحی موفق؛ قطعا سابقه عمل هایی که پزشک جراح انجام داده است، می تواند روشنگر مسیر درمانی و جراحی در آینده پزشک باشد تا بتوانیم با توجه به آن ها موفقیت جراحی های آینده را پیش بینی کنیم.
  • دریافت هزینه هایی منطقی و معقولانه برای جراحی پتوز پلک؛ واقعیت این است که جراحی پتوز پلک از جمله جراحی هایی است که علاوه بر اینکه با هدف افزایش زیبایی انجام می شود جنبه درمانی نیز دارد و سبب بهبود وضعیت بینایی نیز می شود. از این رو بهتر است که این جراحی با هزینه هایی انجام شود که برای اکثریت افراد قابل قبول باشد.

کلام پایانی

جراحی پتوز پلک در ناحیه چشم انجام می شود و نهایت حساسیت را دارا است. زمانی که این جراحی از پشتوانه تجربه و مهارت پزشک جراح برخوردار است بالاترین میزان موفقیت در انتهای جراحی حاصل می شود.

خوش بختانه در کشور ما آمار پزشکانی که با عنوان بهترین جراح پتوز پلک شناخته می شوند کم نیستند و می توان با خیالی آسوده روند جراحی را به آن ها سپرد. یکی از بهترین جراحان پتوز پلک در استان تهران، دکتر پریسا اشترنخعی هستند که با تخصص و تجربه فراوانی که در این زمینه دارند می توانند به شما کمک کنند. راه های برقراری ارتباط با ایشان به شرح زیر می باشد.

تلفن تماس با دکتر: 09125599382

نشانی: تهران، شریعتی، بین میرداماد و ظفر، جنب ایستگاه مترو شریعتی، خیابان مینا، ساختمان پزشکان قائم، طبقه دوم، واحد 5

صفحه اینستاگرام دکتر پریسا اشترنخعی

دکتر علی بصام

دکتر پریسا نخعی

دکترای عمومی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
دکترای تخصصی چشم پزشکی از دانشگاه علم پزشکی شهید بهشتی
فلوشیپ اکولوپلاستی و استرابیسم از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
دارای بورد تخصصی چشم پزشکی | دارای بورد بین المللی چشم پزشکی (ICO)

مقالات مرتبط
جراحی پتوز پلک چیست؟

جراحی پتوز پلک چیست؟

افتادگی یک یا هر دو پلک که به آن پتوز پلک گفته می شود، ممکن است به دلایل مختلفی بروز کند. برخی از دلایل پتوز پلک را می تواند به دلیل بروز تروما، افزایش سن و یا اختلالات...

بیشتر بخوانید
خشکی چشم

خشکی چشم

یکی از شایع ترین مشکلاتی که ممکن است برای چشم به وجود آید، خشکی چشم است. این بیماری توسط پزشکان قابل درمان است. علل بروز این بیماری می تواند متفاوت باشد. حال در این...

بیشتر بخوانید
انحراف چشم در کودکان

انحراف چشم در کودکان

کودکانی وجود دارند که به صورت مادرزادی دارای برخی اختلالات چشمی هستند. یکی از اتفاق هایی که بیشتر در کودکان اتفاق می افتد انحراف چشم است. در این مقاله می خواهیم...

بیشتر بخوانید
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 11 =